Izvēlne
  • En-Lv

piedāvājam 8 Eurosize pārklājumus, 1 lielformātu pārklājumu un jcdecaux jaunumu - Smart DOOH + Analog eurosize network

Eurosize pārklājumā ietilpst 100 Eurosize vietas - sabiedriskā transporta reklāmas stendu plaknes. Katrs pārklājums sasniedz 59% Rīgas iedzīvotāju, kas reklāmu būs redzējuši vismaz 3 reizes; 47% Rīgas iedzīvotāju, kas reklāmu būs redzējuši kā minimums 5 reizes. Pārklājumu vietas ir tuvu dažādiem interešu punktiem, sīkāku informāciju par katru pārklājumu variet iegūt dokumentos zemāk.

Lielformātu pārklājums ar 7 plaknēm sasniedz 26% Rīgas iedzīvotāju. Lielformāti tīklā ir novietoti pie ielām ar lielāko satiksmes plūsmu Rīgā un ir ļoti pamanāmi autobraucējiem. 

Smart DOOH + Analog eurosize network ietilpst 60 Eurosize plaknes un 40 digitālās DOOH plaknes. Pārklājums sasniedz 62,7% Rīgas iedzīvotāju un piedāvā efektīvu formātu miksu, izmantojot labākās analogās un digitālās reklāmas īpašības! Iegūsti plašu pārklājumu pilsētā: gan 1.tramvaja maršruta ietvaros, gan ārpus tā!

BB PĀRKLĀJUMS

Šī formāta stratēģiskais novietojums uz pilsētas galvenajiem autoceļiem, pa kuriem iebrauc Rīgā, sasniedz autovadītājus ikdienas satiksmē ar augstu efektivitāti

SMART DOOH + ANALOG EUROSIZE NETWORK