Izvēlne
 • En-Lv

Pēdējās izmaiņas: Maijs 2021

Šīs Sīkdatņu Politikas mērķis ir sniegt Jums informāciju par to, kā mēs pārvaldām sīkdatnes un citus izsekotājus, laikā, kad Jūs izmantojat mūsu vietni www.jcdecaux.lv, kā arī sniegt Jums informāciju par to, kā Jūs varat pārvaldīt savas izvēles saistībā ar šīm Sīkdatnēm un izsekotājiem.
Piekļuve Sīkdatņu pārvaldības platformai
 

1. Kas ir Sīkdatnes?

Sīkdatne ir mazs teksta fails, ko pārlūkprogramma glabā Jūsu ierīcē (datorā, tālrunī u.c), kas vietnē vai mobilajā lietojumprogrammā reģistrē informāciju par Jūsu veiktajām darbībām.
Mēs izmantojam terminu “Sīkdatnes”, lai apzīmētu sīkdatnes, izsekotājus un līdzīgas tehnoloģijas.
Sīkdatnēm ir vairākas lietošanas iespējas: tie ļauj Jūs identificēt, lai Jūs varētu piekļūt savam kontam, pārvaldīt iepirkumu grozu, iegaumēt pārlūkošanas valodu, sekot veikti darbību statistikas analīzei vai reklāmas nolūkos.

 

2. Kādi ir Sīkdatņu veidi?

Sīkdatnes var klasificēt atkarībā no:
Dzīves ilguma:

 • Sesijas Sīkdatnes, kas ir īslaicīgas un tiek saglabātas Jūsu pārlūkprogrammas atmiņā tikai laikā, kad tā ir atvērta. Tiklīdz Jūs aizverat pārlūkprogrammu, šīs sīkdatnes tiek izdzēstas no Jūsu vēstures.
 • Pastāvīgās Sīkdatnes, kuru kalpošanas laiks ir iepriekš noteikts, pamatojoties uz to mērķi. Šīs sīkdatnes paliek Jūsu ierīcē līdz to derīguma termiņa beigām vai līdz brīdim, kad Jūs tos manuāli izdzēsīsit, izmantojot pārlūkprogrammas funkcijas.


To avota:

 • Pirmās puses Sīkdatnes, kurus glabā apmeklējamās vietnes vai mobilās lietotnes izdevējs, ar kuru konsultējaties, vai tā pakalpojumu sniedzēji tā vārdā.
 • Trešo pušu Sīkdatnes, kuras glabā izdevēja pilnvaroti partneri. Ar šo sīkdatņu deponēšanu, lietošanu un uzraudzību nodarbojas trešās personas, un to regulē šo trešo personu konfidencialitātes politika.


To mērķa:

 • Nepieciešamās Sīkdatnes, kas ir noteikti nepieciešamas, lai vietne darbotos pareizi, vai kas tiek glabāti, lai sniegtu tiešsaistes saziņas pakalpojumu, ko tieši pieprasījis lietotājs. Šīs sīkdatnes var aptvert vairākus mērķus, piemēram, lietotāja izvēlētu sīkdatņu  preferenču ierakstīšana, autentifikācija ar pakalpojumu, iepirkumu groza saglabāšana atmiņā, rēķinu izrakstīšana par nopirktiem produktiem vai pakalpojumiem, lietotāja saskarmes pielāgošana (piemēram: valodas izvēle, pakalpojums), saglabājot vietnes drošību.
 • Citas Sīkdatnes, kurām var būt dažādi mērķi (analīze, reklāma, sociālo tīklu koplietošana u.c.).

 
3. Kāda veida Sīkdatnes tiek izmantotas mūsu vietnē un kādiem nolūkiem?

Mūsu vietnē mēs izmantojam šādas Sīkdatnes:

 • Nepieciešamās sīkdatnes

Šīs Sīkdatnes ļauj mums:
- Nodrošināt vietnes satura pārvaldības sistēmas (Drupal) pareizu darbību;
- Aizsargāt lietotāja izvēlēto navigācijas valodu;
- Aizsargāt Sīkdatņu preferences un pārsūt informāciju par piekrišanu partneriem;
- Aizsargāt vietni pret surogātpastu, izmantojot kontaktinformācijas veidlapu;
Šīs Sīkdatnes pārvaldām mēs un pakalpojumu sniedzēji, kas darbojas mūsu vārdā.

 • Mērķauditorijas noteikšanas Sīkdatnes

Šīs Sīkdatnes ļauj mums uzlabot pieredzi un mūsu pakalpojumu kvalitāti, izveidojot anonīmu auditorijas un apmeklējuma statistiku vietnē.
Savā vietnē mēs izmantojam Google Analytics. Lai uzzinātu vairāk par to, kā Google var apstrādāt jūsu datus, lūdzu, pārskatiet viņu konfidencialitātes politiku.: Privacy Policy – Privacy & Terms – Google.

 • Sociālie tīkli, kas koplieto Sīkdatnes

Šīs Sīkdatnes ļauj mums parādīt un augšupielādēt rīkjoslu, lai kopīgotu saturu galvenajos sociālajos tīklos
Mēs savā vietnē mēs izmantojam AddThis. Lai uzzinātu vairāk par to, kā AddThis  apstrādāt Jūsu datus, lūdzu, pārskatiet viņu konfidencialitātes politiku: https://www.oracle.com/legal/privacy/addthis-privacy-policy.html.
Mēs jūs informējam, ka, noklikšķinot uz mūsu vietnē piedāvātā sociālā tīkla saites, Jūs tiksiet novirzīts tieši uz šāda sociālā tīkla vietni. Pēc tam Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar šāda tīkla privātuma noteikumiem.

 • Video Sīkdatnes

Šīs Sīkdatnes ļauj Jums noskatīties mūsu vietnē ievietotos videoklipus, kad uz tiem noklikšķināt.
Savā vietnē mēs izmantojam Vimeo un YouTube.
Lai uzzinātu vairāk par to, kā Vimeo var apstrādāt Jūsu datus, lūdzu, pārskatiet viņu konfidencialitātes politiku: https://vimeo.com/cookie_policy.
Lai uzzinātu vairāk par to, kā Vimeo var apstrādāt Jūsu datus, lūdzu, pārskatiet viņu konfidencialitātes politiku: Privacy Policy – Privacy & Terms – Google.

 

4. Kā Jūs variet pārvaldīt savas Sīkdatnes?

Attiecībā uz Nepieciešamajām Sīkdatnēm, nav nepieciešama Jūsu piekrišana.
Kad jūs izveidosiet savienojumu ar vietni, tās tiks automātiski noglabāti Jūsu iekārtā.
Jūs variet iebilst pret tām un izdzēst tās, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus, taču, ņemiet vērā, ka šajā gadījumā Jūsu lietotāja pieredze var būt ļoti pasliktinājusies, un vietne var nedarboties, kā esat iecerējis.
Ar šo informējam, ka Jūsu izvēli attiecībā uz Sīkdatņu pieņemšanu vai noraidīšanu pārvalda Sīkdatnes, kuras ir saglabājusi mūsu Piekrišanas pārvaldības platforma Didomi. Ja deaktivizēsit šīs Sīkdatnes pārlūkprogrammas iestatījumos, mēs vairs nevarēsim atcerēties Jūsu izvēli.

Citām Sīkdatnēm ir nepieciešama Jūsu iepriekšēja piekrišana.
Tās tiks saglabātas tikai tad, ja Jūs tos nepārprotami pieņemat vai nu visas kopā, vai katru atsevišķi, noklikšķinot uz piekrišanas atzīmi. Ja noklikšķināsiet uz atteikuma atzīmi vai uz saites “Turpināt”, nepiekrītot (atkarībā no apstākļiem) vai turpināsiet lapas apmeklējumu, neizdarot nekādu izvēli, šīs Sīkdatnes netiks saglabātas.

Jūs jebkurā laikā varat mainīt savas izvēles, izmantojot Sīkdatņu pārvaldības platformu.
Jūs varat arī konfigurēt pārlūkprogrammu, lai Sīkdatnes netiktu saglabātas Jūsu ierīcē. Katra pārlūka konfigurācija ir atšķirīga:


 
5. Kontakti

Gadījumā, ja Jums ir jautājumi par Sīkdatņu politiku, Jūs variet ar mums sazināties: