JCDecaux Ziemassvētki Cinevillā

08.12.2016
Baudot sniegbaltu sestdienu, 3. decembrī kinopilsētiņā Cinevilla JCDecaux kopā ar radiem un draugiem ieskandināja Ziemassvētkus.
Pasākuma foto var lejuplādēt šeit:

https://failiem.lv/u/wddzv5xq Staro Rīga kampaņas

23.11.2016
Veiksmīgi aizvadīts festivāls "Staro Rīga", kurā vairākās sabiedriskā transporta pieturvietās tika izvietotas interaktīvas gaismas instalācijas.Pateicamies festivāla apmeklētājiem par atsaucību!
Trīs dažādās sabiedriskā transporta pieturvietās tika izvietotas instalācijas IZAICINĀJUMS PATIESI GARDAS KAFIJAS CIENĪTĀJIEM.
Atrodoties LÖFBERGS pieturā, tur uzstādītajā pulksteņa rādītajās stundās tika aktivizēti sensori. Lai atvērtu kafijas stendu, vienlaicīgi uz visiem 20 sensoriem bija jābūt plaukstām. Tad stends atvērās, ikviens, kurš bija pielicis savu plaukstu tā atvēršanai, saņēma LÖFBERGS kafijas paciņu.


Tajā pašā laikā citās trīs sabiedriskā transporta pieturvietās festivāla apmeklētājiem bija iespēja izbaudīt gleznainās Islandes ziemeļblāzmas LG ELECTRONICS (LG) instalācijā ATKLĀJ DABAS KRĀŠŅUMU!
Lai to ieraudzītu, bija nepieciešama apmeklētāju līdzdalība, minot pedāļus uz īpašiem LG OLED riteņiem, lai pakāpeniski iedzīvinātu video projekciju ar Islandes naksnīgo debesu krāšņumu.

2016. gada tendences konstrukciju izvietojumā

24.10.2016
Vides  reklāma Latvijā turpinās attīstīties atbilstoši pasaules tendencēm – uzlobjot formātu kvalitāti, pārklājuma efektivitāti un pakāpeniski kļūstot digitāla. Uzrunāt mērķauditoriju tai esot kustībā -  tas ir vides reklāmas trumpis.

Arī turpmāk vides formātu tīkls paplašināsies tā, lai reklāmdevējs spētu uzrunāt savu mērķauditoriju pareizajā vietā un pareizajā laikā. Ņemot vērā vides reklāmas attīstības potenciālu – vides kategorijas tirgus daļa varētu palielināties 1,5%-2% robežās divu gadu laikā.

Iepazīstinot Latvijas tirgu ar  digitālajiem vides formātiem, reklāmdevējam tiks sniegtas iespējas uzrunāt savu mērķauditoriju ne tikai ar labākas kvalitātes, bet arī dzīvu saturu. Interaktivitāte un abpusēja komunikācija vairs nav tikai tendence, bet nu jau mūsu ikdiena. Ar dinamisku saturu vides reklāma pārliecinoši spēs sarunāties ne tikai ar jaunāku mērķauditoriju, bet arī vecāka gada gājuma cilvēkiem, jo sniegs iespēju tos uzrunāt ar nepārprotamu kvalitāti un satura atbilstību katrai vecuma grupai.
 

2016. gadā JCDecaux turpina veikt sava pārklājuma uzlabojumus, mainot vecās konstrukcijas pret jaunām, kā arī uzstādot pilnīgi jaunas vietas. Šogad ir papildināts kolonu tīkls, pievienojot kolonas Rīgas centrā un pārvietojot konstrukcijas atbilstoši esošajai likumdošanai.

Zaļā – pārvietotas atbilstoši noteikumiem
Oranžā -  no jauna uzstādītas

 

Pieturvietu pārklājums arī ir papildināts ar jaunām konstrukcijām. Viena no Rīgas centrālajām ielām Kr. Barona iela ir aprīkota ar jaunajām JCDecaux pieturvietām. Nojumes uzstādītas arī pieturvietās, kur agrāk to nebija vispār.

Zilā - pārvietotas atbilstoši 
Zaļā -  no jauna uzstādītās
 

Stendu un dinamisko stendu izmaiņas

Zilā- dinamiskie stendi
Zaļā- statiskie stendi
 

Visas jaunās vietas

Zilā- pieturvietas. Oranžā- kolonna.
 

Uz šo brīdi (2016. gada septembris) JCDecaux pārklājumā ir :

2559       6S (pieturvietas & stendi) plaknes
77           lielformāta (BB) plaknes
375         Kolonu plaknes

Spilva- Algas pielikums katru dienu! kampaņa

31.08.2016
Augusta sākumā vienā no JCDecaux sabiedriskā transporta pieturvietām tika izvietots Spilvas reklāmas plakāts un kastīte ar 100 eur banknošu buklietiem.
Augusta sākumā vienā no JCDecaux sabiedriskā transporta pieturvietām tika izvietots Spilvas reklāmas plakāts un kastīte ar 100 eur banknošu buklietiem. Starp šiem bukletiem tika ievietotas arī vairākas īstas 100 eur naudas zīmes, kuras pēc nejaušības principa savā īpašumā ieguva 3 cilvēki.
Šīs akcijas mērķis bija popularizēt Spilvas jaunās tomātu mērces, kā arī reklamēt izlozi ar iespējām laimēt 300 vai 1500 eur naudas balvas.