JCDecaux Latvija jaunākā inovācija

17.12.2012
Jaunākā inovācija

Rīgas Piena kombināts.

07.11.2012
JCDecaux Inovācija.

Staro Rīga 2012! Strao JCDecaux 2012!

10.10.2012
Jau otro gadu pēc kārtas gaismas festivāla Staro Rīga laikā tiks veidots īpašs maršruts - gaismas objekti vides reklāmas stendos.

Jau otro gadu pēc kārtas gaismas festivāla Staro Rīga laikā tiks veidots īpašs maršruts - gaismas objekti vides reklāmas stendos. Ikviena izdomas bagāta komerciestāde tiek aicināta iesniegt savas idejas bez maksas līdz 25.oktobrim. Desmit labāko ideju autori iegūs tiesības realizēt savas idejas festivāla laikā. Apmeklētāju vislielāko atbalstu ieguvusī ideja saņems bezmaksas vides kampaņu no JCDecaux - reklāmas izvietošanu uz 10 JCDecaux vides stendiem Rīgas centrā vienu nedēļu 2013. gada ziemas/pavasara periodā.
 

“Slavinājums” savam produktam, savam pircējam, festivāla apmeklētājam vai spožai idejai iesniedzams līdz 25.oktobrim. Nolikums www.staroriga.lv

  

JCDecaux aicina uzņemt mājās jaunus ģimenes mīluļus!

09.07.2012
Septembra vidū, pēc piecu gadu būvniecības darbiem, apmeklētājiem un galvenokārt mūsu mazajiem draugiem par prieku, tiks atklāta „Juglas dzīvnieku patversmes” jaunā ēka – „Labās mājas”.
JCDecaux aicina uzņemt mājās jaunus ģimenes mīluļus!
 
Septembra vidū, pēc piecu gadu būvniecības darbiem, apmeklētājiem un galvenokārt mūsu mazajiem draugiem par prieku, tiks svinīgi atklāta „Juglas dzīvnieku aizsardzības grupas, dzīvnieku patversmes” jaunā ēka – patversme „Labās mājas”. Pateicoties JCDecaux izvietotajiem informatīvajiem reklāmas plakātiem, ēkas būvniecībai tika saziedoti 16 000 lati, kas bija nozīmīgs atbalsts. Tāpēc pateicamies visiem ziedotājiem par ieguldījumu un aicinām turpināt ziedot „Labās mājas” labiekārtošanas darbiem.
 
Tagad plašajās telpās mājvietu varēs rast 50 suņi, 40 kaķi, kā arī pietiekami daudz vietas būs arī citiem pamestiem un negribētiem mājdzīvniekiem – kāmjiem, jūras cūciņām, trušiem utt. JCDecaux aicina ikvienu sniegt palīdzīgu roku, un turpināt ziedot, lai labiekārtotu māju un nodrošinātu dzīvniekus ar visu nepieciešamo.
 
Astrīda Kārkliņa, biedrības „Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa”, valdes priekšsēdētāja: „Ja līdz šim Juglas suņu patversmē varējām uzņemt tikai 30-35 suņus, tad jaunā māja ir daudz plašāka un dzīvniekiem piemērotāka. Bieži vien patversmēs nonāk dzīvnieki, kas cietuši no cilvēku ļaunprātības un viņiem ir nepieciešams laiks, lai atkal spētu uzticēties, tāpēc ir tik būtiski, lai patversme, kurā tie dzīvo un ārstējas, spētu sniegt viņiem visu nepieciešamo. Patversmei joprojām trūkst līdzekļu, lai iegādātos specializētu barību, segtu īpašos medicīnisko pakalpojumu izmaksas. Tāpat nepieciešams labiekārtot kaķu pastaigu laukumus, lai tie spētu apmierināt visas savas vajadzības – slēpties, asināt nagus, rotaļāties. Ar nepacietību gaidām, kad varēsim dzīvniekiem piedāvāt daudz lielākas ērtības, ko viņi jau sen ir pelnījuši, un paldies visiem atbalstītājiem.”


 
Juglas patversmes bildes varat aplūkot šeit:
http://www.flickr.com/photos/64719267@N06/sets/72157630435520256/ 

JCDecaux kolektīvā ikvienam darbiniekam mājās ir savs mīlulis, tāpēc saprotam, cik svarīgi mājdzīvniekam - sunim, kaķim vai kāmim - atrast sev īstās mājas, īstos cilvēkus, kuri viņu mīlētu un par to rūpētos. Patversme nav vieta, kur pamestie un novārgušie dzīvnieki tiek izmitināti, ievietojot būros, šeit tiek sniegta medicīniskā aprūpe, fiziska un morāla rehabilitācija. Piesaistīti gan kinologi, gan augstas kvalifikācijas mediķi, jo bieži dzīvnieki ir cietuši fiziski, novārdzināti, turēti badā un iebaidīti - nepieciešama ilgstoša aprūpe, lai tie varētu pārcelties pie jauniem saimniekiem.Lena Brokāne, JCDecaux direktore:Manā ģimenē dzīvo 6 mājdzīvnieki - 3 kaķi un 3 suņi. Kaķi ģimenē ienāca dažādos veidos. Vienu meitas vīrs atveda no Spānijas. Kaķeni sabrauca automašīna, bet mazais uzrāpās klintī un divas diennaktis brēca, nespēdams nokāpt. Znots, kamēr iemantoja dzīvnieka uzticību, vairākas dienas mēģināja mazo pierunāt nokāpt. Tā nu Frederiko jeb Kiko – kā dēvējam viņu mājās - nonāca mūsu mājās un pārcēlās arī uz Latviju. Jau piecus gadus Kiko valda pār visiem mūsu mājās dzīvniekiem. Savukārt pirms četriem gadiem pie mums nonāca kaķenīte, kuru nosaucām par JCD vai Juce, mūsu kompānijas vārdā. Mazo kaķīti atradu uz trotuāra. Sapratu, ka jāņem kaķēns un jānes uz biroju, jo uz ielas viņš neizdzīvos. Mazo nomazgājām, pabarojām un vedām pie ārsta uz pārbaudi. Ielikām ss.lv bildi un stāstiņu par mazo, kurš meklē mājas. Taču mana mazmeitiņa kaķēnu ieraudzīja, iemīlēja un tā arī atstājām kaķenīti. Kopumā ļoti daudz manu paziņu savās ģimenēs pieņēmuši dzīvnieku no ielas vai patversmēm. Mani priecē tas, ka dzīvniekus, kuri nonāk patversmē, pirms to nodošanas jauniem saimniekiem, rūpīgi apseko veterinārārsts, kinologs un zoopsihologs. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc JCDecaux Latvija turpinās atbalstīt Juglas patversmi. Atbalstām Juglas patversmes sociālos projektus ne vien ar vārdiem un darbiem, bet arī ar dvēseli. Mans sapnis - lai nākotnē mums nebūt vajadzīgas dzīvnieku patversmes!”
 
„Šis ir viens no tiem sociālajiem projektiem, kas sniedz milzu gandarījumu visai komandai. Mēs ziedojām sevi un to, ko mākam, ieguldījums nav mērāms naudā. Redzot rezultātu, ka cilvēki ir atsaukušies mūsu veidotajiem plakātiem, ar lūgumu palīdzēt dzīvniekiem, zinām, ka darbs nav bijis veltīgs. Esam gatavi dažādiem sadarbības projektiem arī turpmāk,”Kristaps Banga Pegasus Group direktors.JCDecaux cer, ka ar saviem resursiem spēs atkal uzrunāt Latvijas iedzīvotājus, lai kopā padarītu dzīvnieku patversmes iemītnieku ikdienu krāsaināku!Atbalstīt „Labās mājas” varat, zvanot uz labdarības tālruni 90006687 un ziedojot 1LVL (+PVN).
 
 
Informāciju sagatavoja:
Dite Dimante
JCDecaux Latvija, Mārketinga vadītāja
Tālr.+37167320717,
e-pasts:Dite.Dimante@jcdecaux.lv

REKLAMAZAURS 2011

01.06.2012
Balvas saņēma 2011.gada labākās vides reklāmas trīs kategorijās!!!

 
 
 
31.maijā Vides reklāmas asociācija konkursa Reklamazaurs apbalvošanas ceremonijā tika paziņoti aizvadītā gada spilgtākie darbi vides reklāmas jomā. Par uzvarētāja titulu sacentās vairāk kā četri simti vides dizaina darbu, kas 2011. gadā bija izvietoti publiskajā telpā visā Latvijā.
 
Balvas saņēma 2011.gada labākās vides reklāmas trīs kategorijās – Baltijas valstīs veidots dizains, Adaptēts dizains un Inovatīvs risinājums. Reklāmas darbi tiek vērtēti pēc tādiem kritērijiem kā izejmateriālu un resursu kvalitāte, zīmola atpazīstamība, ziņas uztveramība, maketa atbilstība vides reklāmai, kā arī darba oriģinalitāte.

Bildes no pasākuma varat aplūkot šeit: http://failiem.lv/u/onstpnb
 
2011. gada labākie vides reklāmas darbi ir:
 
REKLAMAZAURS 2011
Vides reklāmas asociācijas specbalva
 

 
 
KLIENTS: Brand Republic
LAIKA PERIODS: 17.11.2011. - 20.11.2011.
KATEGORIJA: Inovatīvi risinājumi
 
 
REKLAMAZAURS 2011
KATEGORIJA:Inovatīvie risinājumi.
 

 
 
KLIENTS: Cits medijs
KREATĪVĀ AĢENTŪRA: Idejas autors Voldemārs Dūdums; mākslinieks Īvs Zenne
VIDES OPERATORS: Clear Channel
ZĪMOLS: žurnāls „Ir”
LAIKA PERIODS: 24.02.2011. - 26.02.2011.
KATEGORIJA: Inovatīvi risinājumi
 
REKLAMAZAURS 2011
KATEGORIJA: Adaptēts dizainsKLIENTS: L’Oreal
KREATĪVĀ AĢENTŪRA: Spring
MEDIJU AĢENTŪRA: Mindshare
ZĪMOLS: Garnier – Fructis Men
LAIKA PERIODS: 10.10.2011. – 09.01.2012.
KATEGORIJA: Adaptēts dizains
 
REKLAMAZAURS 2011
KATEGORIJA: Lokāli veidots dizains 
KLIENTS: SIA "Hansa Interactive"
KREATĪVĀ AĢENTŪRA: Ideja SIA „Hansa Interactive”, mākslinieks Edgars Janemanis (SIA „Pilsētas līnijas”)
VIDES OPERATORS: SIA „Pilsētas līnijas”
ZĪMOLS: Otra Puse
LAIKA PERIODS: 13.06.2011. - 12.07.2011.
KATEGORIJA: Lokāli veidots dizains