JCDecaux aicina uzņemt mājās jaunus ģimenes mīluļus!

09.07.2012
Septembra vidū, pēc piecu gadu būvniecības darbiem, apmeklētājiem un galvenokārt mūsu mazajiem draugiem par prieku, tiks atklāta „Juglas dzīvnieku patversmes” jaunā ēka – „Labās mājas”.
JCDecaux aicina uzņemt mājās jaunus ģimenes mīluļus!
 
Septembra vidū, pēc piecu gadu būvniecības darbiem, apmeklētājiem un galvenokārt mūsu mazajiem draugiem par prieku, tiks svinīgi atklāta „Juglas dzīvnieku aizsardzības grupas, dzīvnieku patversmes” jaunā ēka – patversme „Labās mājas”. Pateicoties JCDecaux izvietotajiem informatīvajiem reklāmas plakātiem, ēkas būvniecībai tika saziedoti 16 000 lati, kas bija nozīmīgs atbalsts. Tāpēc pateicamies visiem ziedotājiem par ieguldījumu un aicinām turpināt ziedot „Labās mājas” labiekārtošanas darbiem.
 
Tagad plašajās telpās mājvietu varēs rast 50 suņi, 40 kaķi, kā arī pietiekami daudz vietas būs arī citiem pamestiem un negribētiem mājdzīvniekiem – kāmjiem, jūras cūciņām, trušiem utt. JCDecaux aicina ikvienu sniegt palīdzīgu roku, un turpināt ziedot, lai labiekārtotu māju un nodrošinātu dzīvniekus ar visu nepieciešamo.
 
Astrīda Kārkliņa, biedrības „Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa”, valdes priekšsēdētāja: „Ja līdz šim Juglas suņu patversmē varējām uzņemt tikai 30-35 suņus, tad jaunā māja ir daudz plašāka un dzīvniekiem piemērotāka. Bieži vien patversmēs nonāk dzīvnieki, kas cietuši no cilvēku ļaunprātības un viņiem ir nepieciešams laiks, lai atkal spētu uzticēties, tāpēc ir tik būtiski, lai patversme, kurā tie dzīvo un ārstējas, spētu sniegt viņiem visu nepieciešamo. Patversmei joprojām trūkst līdzekļu, lai iegādātos specializētu barību, segtu īpašo medicīnisko pakalpojumu izmaksas. Tāpat nepieciešams labiekārtot kaķu pastaigu laukumus, lai tie spētu apmierināt visas savas vajadzības – slēpties, asināt nagus, rotaļāties. Ar nepacietību gaidām, kad varēsim dzīvniekiem piedāvāt daudz lielākas ērtības, ko viņi jau sen ir pelnījuši, un paldies visiem atbalstītājiem.”Juglas dzīvnieku patversmes bildes varat aplūkot šeit:
http://www.flickr.com/photos/64719267@N06/sets/72157630435520256/ 

JCDecaux kolektīvā ikvienam darbiniekam mājās ir savs mīlulis, tāpēc saprotam, cik svarīgi mājdzīvniekam - sunim, kaķim vai kāmim - atrast sev īstās mājas, īstos cilvēkus, kuri viņu mīlētu un par to rūpētos. Patversme nav vieta, kur pamestie un novārgušie dzīvnieki tiek izmitināti, ievietojot būros, šeit tiek sniegta medicīniskā aprūpe, fiziska un morāla rehabilitācija. Piesaistīti gan kinologi, gan augstas kvalifikācijas mediķi, jo bieži dzīvnieki ir cietuši fiziski, novārdzināti, turēti badā un iebaidīti - nepieciešama ilgstoša aprūpe, lai tie varētu pārcelties pie jauniem saimniekiem.


Lena Brokāne, JCDecaux direktore:Manā ģimenē dzīvo 6 mājdzīvnieki - 3 kaķi un 3 suņi. Kaķi ģimenē ienāca dažādos veidos. Vienu meitas vīrs atveda no Spānijas. Kaķeni sabrauca automašīna, bet mazais uzrāpās klintī un divas diennaktis brēca, nespēdams nokāpt. Znots, kamēr iemantoja dzīvnieka uzticību, vairākas dienas mēģināja mazo pierunāt nokāpt. Tā nu Frederiko jeb Kiko – kā dēvējam viņu mājās - nonāca mūsu mājās un pārcēlās arī uz Latviju. Jau piecus gadus Kiko valda pār visiem mūsu mājās dzīvniekiem. Savukārt pirms četriem gadiem pie mums nonāca kaķenīte, kuru nosaucām par JCD vai Juce, mūsu kompānijas vārdā. Mazo kaķīti atradu uz trotuāra. Sapratu, ka jāņem kaķēns un jānes uz biroju, jo uz ielas viņš neizdzīvos. Mazo nomazgājām, pabarojām un vedām pie ārsta uz pārbaudi. Ielikām ss.lv bildi un stāstiņu par mazo, kurš meklē mājas. Taču mana mazmeitiņa kaķēnu ieraudzīja, iemīlēja un tā arī atstājām kaķenīti. Kopumā ļoti daudz manu paziņu savās ģimenēs pieņēmuši dzīvnieku no ielas vai patversmēm. Mani priecē tas, ka dzīvniekus, kuri nonāk patversmē, pirms to nodošanas jauniem saimniekiem, rūpīgi apseko veterinārārsts, kinologs un zoopsihologs. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc JCDecaux Latvija turpinās atbalstīt Juglas patversmi. Atbalstām Juglas patversmes sociālos projektus ne vien ar vārdiem un darbiem, bet arī ar dvēseli. Mans sapnis - lai nākotnē mums nebūt vajadzīgas dzīvnieku patversmes!”
 
„Šis ir viens no tiem sociālajiem projektiem, kas sniedz milzu gandarījumu visai komandai. Mēs ziedojām sevi un to, ko mākam, ieguldījums nav mērāms naudā. Redzot rezultātu, ka cilvēki ir atsaukušies mūsu veidotajiem plakātiem, ar lūgumu palīdzēt dzīvniekiem, zinām, ka darbs nav bijis veltīgs. Esam gatavi dažādiem sadarbības projektiem arī turpmāk,”Kristaps Banga Pegasus Group direktors.
„JCDecaux” ir vadošais vides reklāmas uzņēmums pasaulē, kā arī vadošais vides reklāmas operators Latvijā. „JCDecaux” piedāvā klientiem izvietot vides reklāmu: sabiedriskā transporta pieturvietās, statiskajos stendos, dinamiskajos stendos, uz lielformāta stendiem, māju sienām, kolonnās un pilonos un Starptautiskajā lidosta Rīga. „JCDecaux” pasaulē piedāvā izvietot vides reklāmu 57 valstīs kopā 3689 pilsētās. Katru dienu ar vides reklāmu tiek sasniegta 300 miljonu liela cilvēku auditorija.JCDecaux cer, ka ar saviem resursiem spēs atkal uzrunāt Latvijas iedzīvotājus, lai kopā padarītu dzīvnieku patversmes iemītnieku ikdienu krāsaināku!Atbalstīt „Labās mājas” varat, zvanot uz labdarības tālruni 90006687 un ziedojot 1LVL (+PVN).
 
 
Informāciju sagatavoja:
Dite Dimante
JCDecaux Latvija, Mārketinga vadītāja
Tālr.+37167320717,
e-pasts:Dite.Dimante@jcdecaux.lv

REKLAMAZAURS 2011

28.05.2012
Reklamazaurs suminās gada spožākos vides reklāmas darbus.Rīgā, 2012.gada 28.maijā
 

31.maijā Vides reklāmas asociācija konkursa Reklamazaurs apbalvošanas ceremonijā svinīgi paziņos aizvadītā gada spilgtākos darbus vides reklāmas jomā. Par uzvarētāja titulu šogad sacenšas vairāk nekā četri simti vides dizaina darbu, kas 2011. gadā bija izvietoti publiskajā telpā visā Latvijā.

 „Reklamazaurs vides reklāmas jomas profesionāļiem ir gada svarīgākais notikums - nozīmīgs atskaites punkts, kurā izvērtējam paveikto, savas stiprās un vājās puses, lai paaugstinātu konkurētspēju un nākotnē radītu vēl efektīvākus vides reklāmas darbus,” uzsver Vides reklāmas asociācijas valdes priekšsēdētāja Ilma Kauliņa.
Šogad konkursam iesniegto darbu skaits ir lielāks nekā iepriekšējos gados – kopumā vairāk kā 400 darbu, kas liecina par vides reklāmas nozares izaugsmi.
Nu jau par tradīciju kļuvušais Reklamazaurs ne tikai vairo vides reklāmas nozares reputāciju, veicina radošo sacensību profesionāļu vidē, sekmējot jaunu ideju un inovatīvu tehnoloģiju izmantošanu vides reklāmās, bet mudina arī uzņēmējus savu uzņēmumu reklamēšanai izvēlēties drosmīgus, spilgtus, pārsteidzošus risinājumus.
„Būt labāko vidū ir prestiži ne tikai reklāmu autoriem, bet arī to pasūtītājiem, mūsu klientiem un sadarbības partneriem. Tieši labākie darbi parasti ir tie, kuros vides reklāma no vienkārša vēstījuma ir padarīta par emocionālu, kulturālu baidījumu, kas bagātina pilsētvidi un piesaista sabiedrības uzmanību. Lai to panāktu, jābūt pasūtītājiem, kuri nebaidās iziet ārpus ierastajiem rāmjiem,” uzsver Ilma Kauliņa.
Tāpēc arī viens no konkursa mērķiem ir rosināt publiskās diskusijas par brendu attīstības aktuālajiem jautājumiem, veicināt viedokļu un pieredzes apmaiņu starp uzņēmējiem un mārketinga speciālistiem, lai šādu drosmīgu, interesantas vides reklāmas radīt gatavu uzņēmēju nākotnē būtu vairāk.
Balvas saņems 2011.gada labākās vides reklāmas trīs kategorijās – Baltijas valstīs veidots dizains, Adaptēts dizains un Inovatīvs risinājums. Reklāmas darbi tiek vērtēti pēc tādiem kritērijiem kā izejmateriālu un resursu kvalitāte, zīmola atpazīstamība, ziņas uztveramība, maketa atbilstība vides reklāmai, kā arī darba oriģinalitāte.
Labāko noskaidrošanā 50% vērtējuma veido auditorijas balsojums konkursa mājas lapā www.reklamazaurs.lv, kur aplūkojami visi iesniegtie darbi, bet otru pusi - profesionālas žūrijas balsojums.
Žūrijas sastāvā ir septiņi reklāmas jomas pārzinātāji no dažādām nozarēm: Latvijas Reklāmas asociācijas valdes locekle Ingrīda Krīgere – Lāce,  Mediju aģentūras Carat mediju direktore Linda Liepiņa, Tele 2 komercdirektors Jānis Spoģis, Rīgas Domes pilsētvides dizaina nodaļas vadītāja Arta Goldberga, Latvijas Mākslas akadēmijas profesors un dizaina nodaļas vadītājs Holgers Elers, JCDecaux Latvia direktore Jeļena Brokāne, un Pilsētas Līnijas direktore Ilma Kauliņa.
Konkurss Reklamazaurs tiek rīkots jau ceturto gadu. Iepriekšējos trīs organizators bija reklāmas kompānija JCDecaux Latvija, bet šogad ar asociācijas biedru kopīgu lēmumu rīkotāji ir Vides reklāmas asociācija.
Reklamazaurskonkursa finālistu apbalvošana notiks 31.maijā plkst. 18.30, Dzirnavu ielā 67, t/c Galleria Riga, Ciros Pomodoro telpās (7.stāvā).
Vides reklāmas asociācija dibināta 2004.gadā, un tās galvenie mērķi ir noteikt un pastāvīgi aktualizēt kvalitatīvas vides reklāmas veidošanas un izplatīšanas principus un nepieciešamību, veicināt un atbalstīt vides reklāmas veidošanas speciālistu profesionālo apmācību un kvalifikācijas celšanu, kā arī veicināt sabiedrības informētību par vides reklāmas problēmām un to risinājumu ar vides reklāmas palīdzību un citi.

Vides reklāmas asociācija
Kontakti: info@pl.lv
 
 
 

„JCDecaux Latvija” iegūst ekskluzīvas desmit gadu tiesības uz starptautiskās lidostas „Rīga” reklāmas telpu

19.04.2012
Vides reklāmas uzņēmums „JCDecaux Latvija” noslēdzis ekskluzīvu reklāmas līgumu ar starptautisko lidostu „Rīga” uz desmit gadiem par lidostas reklāmas vides apsaimniekošanu un reklāmas izvietošanu.
„JCDecaux Latvija” iegūst ekskluzīvas desmit gadu tiesības uz starptautiskās lidostas „Rīga” reklāmas telpu

Rīga, 2012. gada 6. marts

Vides reklāmas uzņēmums „JCDecaux Latvija” noslēdzis ekskluzīvu reklāmas līgumu ar starptautisko lidostu „Rīga” uz desmit gadiem par lidostas reklāmas vides apsaimniekošanu un reklāmas izvietošanu.

„JCDecaux Latvija” vadītāja Jeļena Brokāne: „Sadarbības līgums ar starptautisko lidostu „Rīga” ir dabisks papildinājums „JCDecaux” grupas lidostu divīzijai. Šobrīd „JCDecaux” ir pasaules līderis lidostu vides reklāmā, jo uzņēmums apkalpo tāda mēroga lidostas kā Parīze, Londona, Frankfurte, Ņujorka, Losandželosa, Dallasa, Honkonga, Šanhaja, Pekina, Singapūra un daudzas citas.

Uzskatu, ka lidostas „Rīga” vadība spērusi kārtējo profesionālo soli lidostas vides modernizācijā, nododot reklāmas vides apsaimniekošanu profesionāļu rokās. Tieši lidostās mums rodas pirmās asociācijas ar konkrēto valsti, kuru apmeklējam. Reklāma ir viens no vides faktoriem, kas šo iespaidu var veicināt vai gluži pretēji – graut. Tāpēc mums ir svarīgi ar savu darbu un pieredzi radīt pozitīvu pirmo iespaidu par mūsu valsti.”

Šobrīd jau uzsākta lidostas reklāmas vides restrukturizācija, jo noslēgtais līgums paredz, ka „JCDecaux” to pārņem, sākot ar šā gada 1. aprīli.

Starptautiskās lidostas „Rīga” valdes priekšsēdētājs Arnis Luhse:

„Mēs esam gandarīti, ka lidostas „Rīga” reklāmas vietu apsaimniekošanu veiks starptautiski novērtēti un atzīti jomas profesionāļi. Ja iepriekš ar šo jomu lidostā strādāja viens cilvēks, tad tagad to darīs komanda. Būtiski, ka lidosta līguma ietvaros saglabā tiesības izvietot sociālo reklāmu, kas ir nozīmīga visām sabiedrības grupām. Reklāmas vietu modernizācijā atbilstoši pasaules lidostu standartam jau drīzumā tiks ieguldīts pusmiljons latu. Tāpat plānots, ka lidostas ienākumi, sākot strādāt operatoram, ievērojami pārsniegs pašreiz gūtos.”


„JCDecaux” grupas fakti:

- Kopējais „JCDecaux” grupas apgrozījums 2011. gadā: 2463 miljoni eiro;
- Nr. 1 pasaulē ielu mēbeļu un nomas velosipēdu vides reklāmā: 46 valstis, 402 300 reklāmas vietas, 48% no kopējiem grupas ienākumiem (11790 milj. eiro);
- Nr. 1 pasaulē lidostu un metro vides reklāmā: 26 valstis, 367700 reklāmas vietas, 35% no kopējiem grupas ienākumiem (874,8 milj. eiro);
- Nr. 1 Eiropā lielformāta stendu reklāmā: 33 valstis, 219 500 reklāmas vietas, 17% no kopējiem grupas ienākumiem (409,2 milj. eiro);
- 175 lidostu reklāmas vides apsaimniekotājs 18 valstīs.

„JCDecaux Latvija” ir vadošais vides reklāmas operators Latvijā, kas darbojas jau kopš 1993. gada. Uzņēmums saviem klientiem piedāvā izvietot vides reklāmu sabiedriskā transporta pieturvietās, statiskajos un dinamiskajos stendos, uz lielformāta stendiem, māju sienām, kolonnās un pilonos. Kopumā tās ir 2 045 reklāmas plaknes visā Latvijā.