Kontakti      
SIA „JCDecaux Latvija”
K. Valdemāra ielā 9-3,
Rīga, LV-1010
PVN Reģ. Nr. LV40003310198
Tālr.: +371 67 320 717
Fakss: +371 67 322 639
E-mail: info@jcdecaux.lv
     
 

 

     

Jeļena Brokāne
Direktore

T +371 67320716
jelena.brokane@jcdecaux.com

 
 

 


 
 
Mārketinga departaments      

Elīna Pīka

Mārketinga vadītāja
T +371 67320717
M +371 26642778
elina.pika@jcdecaux.com


 

Ilze Medne
Mārketinga vadītāja asistente
T +371 67320717
M +371 28345321
ilze.medne@jcdecaux.com


 
     
Pārdošanas departaments      

Antra Zemīte
Pārdošanas departamenta vadītāja
T +371 67320918
M +371 29117644
antra.zemite@jcdecaux.com
 

Sintija Dragone
Vecākā pārdošanas projektu vadītāja

T +371 67320717
M +371 26438342
sintija.dragone@jcdecaux.com
j

Jeļena Uvarova
Vecākā pārdošanas projektu vadītāja
T +371 67320717
M +371 26463001
jelena.uvarova@jcdecaux.com
 
 

 

Inta Keisele
Pārdošanas projektu vadītāja

T +371 67320717
M +371 29490417
inta.keisele@jcdecaux.com

Laura Saliete
Pārdošanas projektu vadītāja

T +371 67320717
M +371 28644304
laura.saliete@jcdecaux.com

Lana Zujeva

Pārdošanas projektu vadītāja

T +371 67320717
M +371 25400050
lana.zujeva@jcdecaux.com
 

 
Klientu servisa departaments  

Silveta Zvejniece
Klientu servisa
departamenta vadītāja

T +371 67320717
M +371 26544954
silveta.zvejniece@jcdecaux.com

 

Ingūna Frickausa
Vides plānošanas speciāliste

T +371 67320717
M +371 26336615
inguna.frickausa@jcdecaux.com


J

Liena Ješkina
Klientu servisa departamenta asistente
T +371 67320717
M +371 26536234
liena.jeskina@jcdecaux.com

 

Laura Grīnbauma

Klientu servisa departamenta asistente
T +371 67320717
M +371 25702087
laura.grinbauma@jcdecaux.com

 





 
Tehniskais departaments  

Mareks Račko
Attīstības un tehniskā departamenta vadītājs

T +371 67320740
mareks.racko@jcdecaux.com

Oskars Brizga
Tehnisko projektu vadītājs

M +371 22019342
oskars.brizga@jcdecaux.com